Furnitorët

Nuk ka asnjë furnizues

Të gjithë artikujt më të shitur
  • Banner

Referenca: 400199

Marka: ASUS

ASUS AIO F3700WUAK-WA006W 27" FHD R5-5500U/16GB/512GB SSD W11H ASUS

(0)

ASUS AIO F3700WUAK-WA006W 27" FHD R5-5500U/16GB/512GB SSD W11H ASUS Item No.: 400199 Manufacturer No.: 90PT0342-M00BY0 EAN Code: 4711081703457 Manufacturer: ASUS Goods group: All in One (AIO) External dimensions (W x D x H): 51mm x 613mm x 189mm [self-measurement] Weight: 8.7kg [Own measurement incl. packaging & enclosures]

Çmimi 899,99 EUR Çmimi i rregullt 1 100,00 EUR
More
në stok
Të gjitha produktet e reja
Të gjitha produktet në aksion

< XITO COMPUTERS >

xITo computers eshte eshtë dyqan online i specializuar në shitjen e pajisjeve më të fundit të teknologjisë dhe që njëkohësisht janë më të kërkuarat në treg.

< xITo computers >

xITo computers eshte eshtë dyqan online i specializuar në shitjen e pajisjeve më të fundit të teknologjisë dhe që njëkohësisht janë më të kërkuarat në treg.

See more

icon

TRANSPORTI FALAS

Për të gjitha porositë mbi 20€

icon

Kthimi i produktit

Kthimi I Produktit mrena 48orë

icon

Support 24/7

Shërbimi ndaj klientit 24/7

icon

PAGESA TË SIGURTA

BLERJE E SIGURT

Follow us on Facebook